Virtuallessons

Peter Brandt uważa, że jest 50% szans na to, że Bitcoin dojdzie do 1 miliona dolarów

admin, · Kategorien: Bitcoin

Legenda tradingu Peter Brandt uważa, że istnieje 50% szans na to, że Bitcoin dojdzie do 1 miliona dolarów i podobne szanse na to, że BTC stanie się odwrotnie.

Wytrawny trader, który pracuje na rynku towarowym od prawie 50 lat, Peter Brandt, uważa, że istnieją równe szanse, że Bitcoin Era może wznieść się do niesamowitego poziomu 1 miliona dolarów i spaść do zera.

Bitcoin jest największym pojedynczym pakietem Brandta

Legendarny handlarz towarami, który jest teraz również w Bitcoin, wziął na Twittera, aby w pełni ujawnić swoje poglądy na temat Bitcoin i jego udziałów w BTC.

Brandt podzielił się, że nie jest on Bitcoin maxi. Bitcoin jest jego pojedynczym największym nie-nieruchomościowym holdingiem. Mimo to uważa, że BTC jest tylko zwykłym aktywem do handlu – takim samym jak cukier czy tarcica.

Twierdzi jednak, że nigdy nie widział bardziej ekscytującego rynku z podobną narracją.

Bitcoin osiągnie 1 milion dolarów lub zero: 50 procent szans na jedno i drugie

Peter Brandt podzielił się również swoją opinią, że Bitcoin może albo trafić na 1 milion dolarów, albo spaść do zera i istnieje 50 procent szans na oba wyniki.

Myślę, że jest 50% szans, że dojdzie do $1MM i 50% szans, że dojdzie do zera.

Ostatnio, dyrektor generalny amerykańskiej giełdy Kraken, Jesse Powell, również nazwał Bitcoin uderzenie w 1 milion dolarów prawdopodobnym wydarzeniem, mówiąc, że byłoby to „bardzo rozsądne“.

Prognoza Johna McAfee dotycząca 1 miliona dolarów dla BTC

Około cztery lata temu taką prognozę po raz pierwszy przedstawił John McAfee, pionier oprogramowania antywirusowego i entuzjasta kryptowalut. Obiecał on, że jeśli flagowa kryptowaluta nie dobije do 1 miliona dolarów do 31 grudnia 2020 roku, zje własną męskość w ogólnokrajowej telewizji (w Stanach Zjednoczonych).

Jednak na początku 2020 roku, kryptowalutowy baron nagle zmienił swoje stanowisko nie tylko w sprawie ceny Bitcoina, ale także samego BTC, nazywając go technologią z epoki kamienia łupanego.

W chwili obecnej oczekuje on na proces i ekstradycję do USA w hiszpańskim więzieniu za uchylanie się od płacenia podatków przez ostatnie osiem lat.

Ostatnio jednak postawiono mu również zarzuty oszustwa w obrocie papierami wartościowymi, prania brudnych pieniędzy i oszustwa na odległość. W tweecie opublikowanym w sobotę stwierdził, że zarzuty SEC przeciwko niemu, dotyczące shillowania kryptowalut, są „przesadzone“.